Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Powrót Drukuj     
Szczegóły zamówienia
Nazwa jednostki: Centralny Zarząd Służby Więziennej
Kategoria: usługi
Dotyczy: Opracowanie ekspertyzy przeciwpożarowej dla budynku użyteczności publicznej, zlokalizowanego przy ul. Rakowieckiej 37A w Warszawie - postępowanie poniżej 30 tys. euro - ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY
Data składania ofert: 2018-05-10 00:00:00
CPV: 75251110-4
Wytwarzajacy: Tadeusz Kozłowski
Data Utworzenia: 2018-05-10 16:00:00
Przedmiot zamówienia

Uprzejmie informujemy, że w postępowaniu podprogowym, ogłoszonym przez Biuro Ochrony i Spraw Obronnych Centralnego Zarządu Służby Więziennej w dniu 17 kwietnia 2018 r. na opracowanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pt. „Ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej” wraz z oceną warunków w zakresie bezpieczeństwa pożarowego dla budynku użyteczności publicznej (gmach administracyjny), zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 37a. wybrano ofertę firmy: KAMI Consulting Projektowanie Wykonawstwo Wentylacja Instalacje elektryczne Teletechnika Ochrona Przeciwpożarowa Marek Boruta, ul. Łabędzia 3, 04-802 Warszawa.
Cena oferty wykonawcy wyniosła 11 685,00 zł.
W związku ze spełnieniem przez wykonawcę warunków zawartych w opublikowanym zaproszeniu oraz podanej cenie za przedmiot zamówienia, która nie przewyższa kwoty, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie usługi wnosi się jak na wstępie.
Dziękujemy za udział w ogłoszonej procedurze i zapraszamy do udziału w kolejnych postępowaniach ogłaszanych przez Centralny Zarząd Służby Więziennej.

 

Załączniki

Powrót Drukuj